Carl Malmsten soffgrupp Hemmakväll
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CARL MALMSTEN, soffgrupp Hemmakväll, bestående av 3-sitssoffa och fåtölj, sits med spiralfjädrar, fast klädsel i ylle, knapphäftad rygg, koniska ben i betsad bok, OH Sjögren, sofflängd ca 2008, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, någon fläck, smärre skador
604524
2019-01-10