Carl Malmsten soffgrupp Hemmakväll

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffgrupp Hemmakväll, bestående av 3-sitssoffa och fåtölj, sits med spiralfjädrar, fast klädsel i ylle, knapphäftad rygg, koniska ben i betsad bok, OH Sjögren, sofflängd ca 2008, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, någon fläck, smärre skador

604524

2019-01-10