Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): Waxholm IV, signerad och daterad Mats Hådell, olja på duk, ca 87x57 cm

604528

2019-01-13