Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID ROTH (född 1958): "Sealove", signerad och numrerad 198/290, färglitografi, bladmått ca 60x83 cm
604533
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här