Ingrid Roth färglitografi

Ingrid Roth färglitografi
Ingrid Roth färglitografi

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID ROTH (född 1958): "Sealove", signerad och numrerad 198/290, färglitografi, bladmått ca 60x83 cm

604533

2019-01-13