Antenienn 1800-tal

Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal
Antenienn 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTENIENN, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade detaljer, bemålad i svart, skuren dekor av lyra, höjd ca 91,56x33 cm

Slitage, ytskador

604535

2019-01-10