Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, kakelplattor, höjd 62, 84x54 cm
Slitage, skador
604536
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här