Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, kakelplattor, höjd 62, 84x54 cm

Slitage, skador

604536

2019-01-10