Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, empirestil, delvis förgylld, kannelerat skaft, fot och pipa med växtornamentik, pergamentskärm, total höjd ca 49,5 cm
Bruksslitage
604537
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här