Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil
Bordslampa empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, empirestil, delvis förgylld, kannelerat skaft, fot och pipa med växtornamentik, pergamentskärm, total höjd ca 49,5 cm

Bruksslitage

604537

2019-01-10