Nycklar

Nycklar
Nycklar
Nycklar
Nycklar
Nycklar
Nycklar
Nycklar
Nycklar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

NYCKLAR, 9 st, med upphänging i smide, 1700/1800-tal, järn, en bemålad, längd mellan ca 14-19 cm

Rost, sprickor, slagmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

604538

2019-01-10