Äldre lås

Äldre lås
Äldre lås
Äldre lås
Äldre lås
Äldre lås
Äldre lås

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE HÄNGLÅS, 5 st, 1800- och 1900-tal, ett österrikiskt märkt IDAM med en bild av två rävar stående på bakbenen, ytterliggare ett märkt KAMP, samtliga med nycklar, järn, största låset ca 11 cm,

Ej funktionstestad, rost, brukjs och åldersrelaterat slitage

604543

2019-01-10