Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, metall och glas, 1900-talets andra hälft, sarg med dekor av liggande s-formationer, höjd ca 62-76, längd ca 52 cm
Slitage, glas med nagg, torkade hjul
604544
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här