Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, metall och glas, 1900-talets andra hälft, sarg med dekor av liggande s-formationer, höjd ca 62-76, längd ca 52 cm

Slitage, glas med nagg, torkade hjul

604544

2019-01-10