Modell

Modell
Modell
Modell
Modell
Modell
Modell
Modell
Modell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELL, i form av vagn med hästar, 1900-talets första hälft, delvis bemålat trä, totallängd 39 cm

Slitage, dammig

604550

2019-01-10