Telefonbord teak

Telefonbord teak
Telefonbord teak
Telefonbord teak
Telefonbord teak
Telefonbord teak
Telefonbord teak

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TELEFONBORD, fanerat i teak, 1960-tal, skjutbar skiva, på hjultrissor, höjd ca 53, 60x35 cm

Låda saknas

604551

2019-01-10