Pieter Wouverman hans krets1600-tal bataljscen

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

PIETER WOUVERMAN, hans krets (1600-tal): Bataljscen, olja på duk, ca 50x43

604552

2019-01-10