Leig Tjerned blandteknik

Leig Tjerned blandteknik
Leig Tjerned blandteknik
Leig Tjerned blandteknik
Leig Tjerned blandteknik
Leig Tjerned blandteknik
Leig Tjerned blandteknik

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): "Marilyn Monroe", signerad, daterad -89, blandteknik på pannå, ca 142x122 cm

604555

2019-01-10