Matsalsbord Nyrenässans

Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans
Matsalsbord Nyrenässans

Såld för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD, lackad furu, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, med en iläggsskiva (60 cm), höjd ca 77, 140x121 cm

Slitage, smärre ytskador

604556

2019-01-10