Amie Hallstein hansen ojemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMIE HALLENSTEIN HANSEN (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad -48, olja på duk, ca 63x51 cm

604557

2019-01-10