Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, fot med intarisa dekor, höjd ca 73, diameter 85 cm
Slitage, fanerbortfall
604559
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här