Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, fot med intarisa dekor, höjd ca 73, diameter 85 cm

Slitage, fanerbortfall

604559

2019-01-10