Byrå George III

Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III
Byrå George III

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, George III, fanerad med mahogny, tre lådor med skrivskiva, beslag av mässing, höjd 80, 80x47 cm

en nyckel finns vid utlämningen

Slitagé, smärre skador och lagningar

604560

2019-01-10