Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, George III, fanerad med mahogny, tre lådor med skrivskiva, beslag av mässing, höjd 80, 80x47 cm
en nyckel finns vid utlämningen
Slitagé, smärre skador och lagningar
604560
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här