Theresia Sandström oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): "Lursjön, Hästveda", signerad Th. Sandström, olja på duk, ca 50x62 cm, oramad

Krackelering

604567

2019-01-10