Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): "Lursjön, Hästveda", signerad Th. Sandström, olja på duk, ca 50x62 cm, oramad
Krackelering
604567
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här