Matbord rokokostil

Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, fanérat i mahogny, höjd ca 74, 100x153, 2 iläggsskivor, vardera bredd 31 cm medföljer

Brukslitage, bordsskivan med fläckar

604568

2019-01-10