Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 200 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Vindfläkt, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta ca 32,5x52 cm
604579
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här