Axel Olson etsning

Axel Olson etsning
Axel Olson etsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Vindfläkt, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta ca 32,5x52 cm

604579

2019-01-10