Maja Holtermann oljemålning

Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning
Maja Holtermann oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJA BERGH HOLTERMANN (1889-1993):Komposition, signerad Maja Bergh Holtermann, olja på pannå, ca 31x37 cm

604582

2019-01-10