Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID ROSÉN, stolar, 6 st, Nordiska Kompaniet, sitthöjd 43 cm
Ett par stolar med skador i skinnet. I övrigt smärre slitage.
604585
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här