Stolar design David Rosén

Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén
Stolar design David Rosén

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID ROSÉN, stolar, 6 st, Nordiska Kompaniet, sitthöjd 43 cm

Ett par stolar med skador i skinnet. I övrigt smärre slitage.

604585

2019-01-10