Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, Stilmöbler, Linköping, 1960-tal, fanerad med teak, etikettmärkt, höjd ca 127, 151x45 cm

Nyckel finns

Smärre slitage.

604586

2019-01-10