Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets senare del, empirestil, för 5 ljus, olikslipade prismor på förgylld mässingsstomme, höjd ca 50, diameter 45 cm

Enstaka prismor saknas

604589

2019-01-10