Ejnar Kohlmann oljemålning

Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning
Ejnar Kohlmann oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Landskap, signerad Ejnar Kohlmann, olja på duk, 65x100 cm

604592

2019-01-10