Marvin armbandsur i 18 k guld

Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld
Marvin armbandsur i 18 k guld

Såld för:

11 500 SEK

Utropspris

13 000 SEK

MARVIN, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, mineralglas, boettnr 0268962, kal 728, integrerat originalarmband i 18 k, bredd ca 22 mm, vikt ca 67 g, längd ca 185 mm, etui

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

604608

2019-01-10