Vharles Roka oljemålning

Vharles Roka oljemålning
Vharles Roka oljemålning
Vharles Roka oljemålning
Vharles Roka oljemålning
Vharles Roka oljemålning
Vharles Roka oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES ROKA (1912-1999): Flicka med katt, signerad, olja på duk, ca 80x64 cm,

604610

2019-01-10