Andreas Wargenbrant The winner takes it all

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld brons, skyltmärkt och numrerad 3/10, ca 105x105 cm

604611

2019-01-10