Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, "The winner takes it all", tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld brons, skyltmärkt och numrerad 3/10, ca 105x105 cm
604611
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här