Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKA, plåt, 1800-tal, oval form, med gallerkant, bemålad i svart, dekor av blommor och frukt, längd ca 49 cm
Slitage, färgbortfall
604616
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här