Bricka plåt 1800-tal

Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal
Bricka plåt 1800-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, plåt, 1800-tal, oval form, med gallerkant, bemålad i svart, dekor av blommor och frukt, längd ca 49 cm

Slitage, färgbortfall

604616

2019-01-10