I kretsen av Hans I Rottenhammer olja på koppar

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS I ROTTENHAMMER, hans krets (1600-tal): Josef och Potifars hustru, olja på koppar, 15x18 cm

smärre retuscher

604621

2019-01-10