Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS I ROTTENHAMMER, hans krets (1600-tal): Josef och Potifars hustru, olja på koppar, 15x18 cm
smärre retuscher
604621
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här