Bruno Mathsson matbord

Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord
Bruno Mathsson matbord

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, matbord, Firma Karl Mathsson, masurbjörk, 1970-tal, kvadratisk skiva, brännmärkt, höjd ca 63, 125x125 cm

Smärre bruksslitage

604623

2019-01-10