Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, matbord, Firma Karl Mathsson, masurbjörk, 1970-tal, kvadratisk skiva, brännmärkt, höjd ca 63, 125x125 cm
Smärre bruksslitage
604623
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här