Soffa rokoko

Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko
Soffa rokoko

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1700-tal, England, valnöt, längd ca 188, sitthöjd 48 cm

Slitage, lagningar, renoverad och kompletterad

604627

2019-01-10