Brickbord Newport

Brickbord Newport
Brickbord Newport
Brickbord Newport
Brickbord Newport
Brickbord Newport
Brickbord Newport
Brickbord Newport
Brickbord Newport

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, Newport, "Azore", 1900-talets andra hälft, brickan ca 62x44, höjd ca 77 cm

Bruksslitage

604628

2019-01-10