Mortel sk Borghamnstyp

Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp
Mortel sk Borghamnstyp

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTEL, med stöt, kalksten, 1700-tal, så kallad Borghamnstyp, diameter ca 19 cm, höjd 11 cm

Smärre avslag, slitage

604630

2019-01-10