Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flanerande dam i hatt, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 41x33 cm

krackeleringar

604631

2019-01-10