Birgit Hygrell oljemålning

Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning
Birgit Hygrell oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT HYGRELL (1903-1972): "Solrosor", signerad och daterad Birgit Hygrell 1942, olja på duk, ca 81x64 cm

604635

2019-01-10