Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, dekor i pastellage, bronserad, höjd ca 124x54 cm

Lagningar, skada

604637

2019-01-11