Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, E.A 4/20, färglitografi, bildmått ca 46x55 cm

604639

2019-01-11