Malena Müllertz skål

 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål
 Malena Müllertz skål

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALENA MÜLLERTZ, skål, glaserat stengods, monogramsignerad och daterad 85,höjd 11, diameter 22 cm

604640

2019-01-11