Lars Hillersberg litografi

Lars Hillersberg litografi
Lars Hillersberg litografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Mao", signerad och numrerad Lars Hillersberg, 17/75, litografi, bladmått ca 50x70 cm, oramad

Mindre fläckar kring kanten

604642

2019-01-10