Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, sengustaviansk stil, omkring 1900, dekor i passtellage, gråmålad, bladhölstrade ben, längd ca 114 cm

Slitage, smärre skador, skadad stoppning

604645

2019-01-10