Miniatyrvaser Kina

Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina
Miniatyrvaser Kina

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRVASER, 3 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, monokrom dekor, oxblod samt grön glasyr, höjd ca 8-10 cm

Nagg, krackelering

604647

2019-01-11