Rökelsekar emalj Kina

Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina
Rökelsekar emalj Kina

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, emalj, Kina, 1800-tal, med hänklar, dekor av blomsterslingor samt tecken, höjd ca 32 cm

Omfattande skador

604648

2019-01-11