Tony Emilson

Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson
Tony Emilson

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TONY EMILSON (1925-2015): "Minimyt", monogramsignerad och daterad TE-04, bemålat trä på sockel, höjd ca 32 cm, bredd ca 41 cm, totalhöjd med träsockel ca 49 cm

PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson

604649

2019-01-11