Marika Lang akvarell

Marika Lang akvarell
Marika Lang akvarell
Marika Lang akvarell
Marika Lang akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 500 SEK

MARIKA LANG (född 1961): Stadsbild, signerad M Lang, akvarell, 59x56 cm

Blad med veck

604650

2019-01-10