Georg Csonka blandeknik

Georg Csonka blandeknik
Georg Csonka blandeknik
Georg Csonka blandeknik
Georg Csonka blandeknik
Georg Csonka blandeknik
Georg Csonka blandeknik

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG CSONKA (1943): "Gato Negro", signerad och daterad Csonka -90, blandteknik / collage, rammått 77x110 cm

604651

2019-01-10