Mona Huss Wallin Stockholm Söder

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Sjömans Hotellet - Stockholmsmotiv, söder, signerad och daterad M. Huss W., 155/325, färglitografi, ca 50x45 cm

604652

2019-01-11