Glasbord 1970-tal

Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal
Glasbord 1970-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, rökfärgad glasskiva, underrede av formpressad mahogny, detaljer av pressglas, höjd ca 50, 135x90 cm

Skiva med nagg

604654

2019-01-11