Barvagn

Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARVAGN, funkis, 1930/40-tal, betsad björk, delvis glasad skiva, på hjul, höjd ca 67, 83x40 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador, 3 hyllbärare saknas till trä hyllan, torkade hjul, fläckar

604655

2019-01-10